BİZE YAZIN: simasdergi@gmail.com

time

Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00

phone

Telefon 0212 271 44 22

Zaman Kimi Yutmadı ki? - SERTAC SÜRAL

Zaman Kimi Yutmadı ki? - SERTAC SÜRAL
07 - Ocak - 2019

Bana söylesene dostum kim gerçek bir sevgiyi hak edebilir ki? Bu çivisi çıkmış dünyada sen kimi alıp bağrına basabilirsin, hikâyeni kimle tamamlayabilirsin. Kimseyle. 
Gecelerce birini düşünen kaç kişi kaldı. Hayat, sevdiklerini elinden almayı çok iyi beceren bir sahtekârdır. Bunun farkına vardığında insanın içini anlamsız bir boşluk kaplar, bunu sadece sen hissedersin. O an boğazına atılan düğümleri sökmek yerine onlarla boğulmak istersin. Bunların hepsi oluyor. Bir insan kendini bok gibi görünce her şeyi hissediyor. Tüm dibe batışları diliyle sıyırıyor. Acımsı bir tadı vardır dibin. Yaşamadan bilemezsin. Seni kendine çeker sürekli, güçlü, inatçı bir virüs gibi her hücreni kaplar kurtulmak için kendini öldürmen gerekir. Birine aşık olmak oradan gelmiştir. O virüsten. Bunları bol keseden sallayarak yazmıyorum dostum, o iş goygoycuların işidir. Sokağa bir çık, gerçek sevginin peşinden koşanları izle. Suratlarındaki tükenmişliği muhtemelen göreceksin. İtibar diye bir şey kalmamıştır. 
Bilmiyorum dostum belki de söylediğim her şey yalandır sadece yazmak için yazmışımdır. Seni kandırmak, 3 - 5 dakikanı çalmak içindir. Söylediklerimi unut, bu zamanda itibar kimin umurunda ne kadar insan olduğun kimi ilgilendirir.

E-Bülten